«Управління в кайф»
Комплексний путівник в людино-орієнтоване лідерство для керівників та керівниць громадських організацій, соціальних проєктів, соціально-відповідальних бізнесів та тих, хто хоче зайняти керівну посаду
Якщо ви займаєте або хочете зайняти лідерську позицію, але ...
 • Стресуєте від управління людьми (чи навіть думки про це)
 • Постійно вивчаєте купу інформації про управління та лідерство, але не можете все звести до купи або просто не знаєте із чого почати вичати цю тему
 • В основному керуєте на «ручнику» , задачі щодня мультиплікуються, а стратегічного розвитку команди та організації не бачите

 • Домовленності в команді не працюють або працюють недостатньо якісно
 • Не знаєте як розвиватись на лідерській позиції та розвивати інших
 • Хочете перейти від волонтерства або недостатньо структурованої роботи в більш системну та професійну
Тоді у мене є для вас рішення, яке дозволить дізнатись як:
 • Кайфувати від управління, досягаючи крутих результатів
 • Створювати такі домовленності в команді, які працюють і без лідерського контролю
 • Вести команду до результату і при цьому не псувати відносини
 • Розробити практичну та мотивуючу організаційну стратегію
 • Не зав'язувати всі управлінські процеси на собі
 • Структурувати управлінський досвід та відкрити для себе цілий всесвіт лідерства
 • Запровадити ефективну систему внутрішніх комунікацій
 • Перейти в більш системну, послідовну роботу організації
Комплексний путівник з людино-орієнтованого управління, який допоможе вам стати кращою лідеркою чи лідером та привести команду до надзвичайного результату без вигорання
«Управління в кайф»
Про авторку

Привіт, мене звати Марія Насєдкіна, я консультантка з управління в громадському секторі, а також сертифікований коуч.


Коли я починала свою управлінську кар'єру, то часто відчувала розгубленість та хаос. З чого почати? Як вести за собою? А що, якщо я все роблю не так? Як прописати стратегію, щоб вона працювала? Чому команда не може домовитись?

Ці та багато інших питань я ставила собі поки знаходилась на керівних посадах. Я мріяла про якийсь путівник, який би дав мені орієнтири в управлінні та спирався би не тільки на індикатори.

Пропрацювавши 7 років керівницею громадської організації «Дивовижні», п'ять років в міжнародних неурядових організаціях (IOM, WHO, Pact) та консультанткою з управління, я вирішила створити такий путівник для вас.

Я навчалась в університеті Женеви, Швейцарія за стипендією Уряду Швейцарії; університеті Брістоля, Великобританія; школі соціальних підприємств, Гамбург, Німеччина; Ernst & Young Academy; Kyiv-Mohyla Business School [kmbs]; інституті Аспен; інституті Глибинної демократії та Neuroleadership Institute, Британія-США. Останні 6 років активно працюю над собою з психотерапевтами та коучами. Моя освіта орієнтовно коштує 50 000+ доларів і я продовжую інвестувати в свій розвиток.

В громадському секторі я працюю 10 років. Провела більше 100 стратегічних та тактичних сесій для об'єднань громадського сектору, сотні тренінгових годин для 2 000+ активістів та активісток. В 2020 р. отримала нагороду найкращого тренера за версією Ісар Єднання.

Цей путівник - результат мого управлінського досвіду, знань та помилок. Весь матеріал в ньому перевірений на практиці та працює. Він допоможе вам отримувати задоволення від управління, а не стрес та головний біль. Насолоджуйтесь та управляйте в кайф!
Що всередині путівника «Управління в кайф»
Теорія та практичні кейси з управління: 11 розділів про управління. Тільки перевірений, працюючий матеріал
Лідерство та стилі управління. Організаційна стратегія та інші стратегічні документи. Створення організаційної структури. Побудова правил взаємодії в команді. Оптимізація внутрішніх комунікацій. Ефективне делегування. Розвиток команди та себе. Екологічне ставлення до конфліктів та помилок. Цінності та організаційна культура.
Додаткова література для натхнення та розвитку
Посилання на корисні джерела (статті, компанії, організації, журнали, платформи) - українські та міжнародні, які допоможуть поглибити знання в управлінні. Перелік професійної літератури до кожного розділу, а також літератури для натхнення.
Шаблони документів як приклади та орієнтири
Приклади внутрішніх політик, організаційної структури. Шаблони для організаційної стратегії. Форми зворотнього зв'язку. Системи внутрішніх комунікацій тощо.
Відгуки на путівник:
Цінність від путівника вже отримали 300+ людей